Hamazinc Krem Reçetesiz Alınır mı

Hamazinc, cilt bozukluklarını gidermek için terapötik bir yüz kremidir. İltihap önleyici, kızarıklık önleyici ve antimikrobiyal bir kremdir. Limon otu ve zeytinyağından üretilen krem, kefir, gliserin ve papatya özleri içerir. Hamazinc’teki seramidler, hyaluronik asit, chondrus crispus özü, algler ve hamamelis virginiana özü gibi aktif bileşenler, güçlü iyileştirici özelliklere sahiptir.
Hamazinc, çok sayıda cilt durumu için etkili bir topikal terapidir. Optimum sonuçlar için krem ​​cilde günde üç kez ince bir tabaka halinde uygulanır. Krem hoş bir limon kokusuna sahiptir ve cilt tarafından kolayca emilir. Bazı kişiler, Hamazinc uygulamasının başlangıçta ciltlerini hafifçe yakabileceğini belirtmişlerdir. Bu his tipik olarak kullanımdan birkaç gün sonra azalır. Hamazinc’in düzenli olarak uygulanması, kullanıcının cilt durumunda gözle görülür iyileşmeler sağlayacaktır.
Hamazinc Krem Reçetesiz Alınır mı? Pek çok eczane Hamazinc’i reçetesiz satar ve kremi topikal veya koruyucu amaçlar için kullanıyorsanız bu sorun olabilir. Bununla birlikte, eczaneler genellikle reçeteli ilaçların jenerik versiyonlarını reçetesiz satmaktadır. Bu durumda, eczacınızdan ilacınız yerine jenerik bir versiyon kullanmasını istemeniz durumunda, Hamazmm’ı reçetesiz satın alabilirsiniz. Eczacıdan ilacınızı ambalajsız bırakmasını da isteyebilirsiniz, böylece ilacınızı reçetesiz satın alabilirsiniz. Her iki seçenek de, yalnızca mevcut bir durumu tedavi etmek veya sağlığınızı korumak istiyorsanız, reçetesiz ilaç satın almanıza olanak tanır.
İnsanlar krem ​​​​eczanelerden reçetesiz olarak satın alınabilirler. Bazı insanlar Hamazinc’i yerel güzellik malzemeleri satan mağazalardan reçetesiz satın alıyor. Bu yöntemi daha uygun buluyorlar çünkü doktorlarının onlara bir reçete yazmasını beklemeleri gerekmiyor – sadece katipten onlar için rafa koymasını istiyorlar. Bu yöntem, mağaza çalışanları kremi topikal olarak kullanmayı planladığınızı anladıkları ve Hamazinc’in yerine başka topikal kremler koymadığınız sürece işe yarar (bu tehlikeli olabilir).
Kremi kullanan küçük yan etkiler oluşur. Hamazinc’in düzenli olarak uygulanması, kullanıcının cildinde daha küçük gözenekler ve daha az siyah nokta ile sonuçlanır. Hamazinc Krem Reçetesiz Alınır mı? Birçok kullanıcı, uygulama oranlarını etkili bir şekilde ikiye katlamak için yüzlerini yıkadıktan sonra ekstra katmanlar uygular; bu, günde yalnızca birkaç uygulamayla önemli ölçüde daha iyi bir cilt sağlar!
Hamazinc, akne ve Eczema herpeticum unguium dermatit (Zona) gibi cilt bozukluklarının tedavisi için etkili bir terapötik yüz kremidir. Hamazinc’in düzenli olarak uygulanması, kullanıcının cilt durumunda gözle görülür iyileşmeler sağlayabilir. Bazı eczaneler, reçeteli ilaçların jenerik versiyonlarını reçetesiz satar; bu, yalnızca mevcut bir durumu tedavi ediyorsanız veya sağlığınızı koruyorsanız reçetesiz ilaç satın almanıza olanak tanır. Doktor reçetesi olmadan arıyorsanız, küçük miktarlarda Hamazinc’i yerel güzellik malzemeleri mağazanızda da bulabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir